Vlastnosti H+H

Najteplejšie stavebný materiál

Je dobre známe, že najlepšia teplo izolant je vzduch. Štruktúry betónu vzduchu trvá 60-85% z celkového objemu a teda budovy z betónu sa významne znížiť dopyt po kúrenia alebo klimatizácie v porovnaní s inými materiálmi muriva. Bunkové betónových H + H charakterizuje jeho veľmi dobré tepelné izolacyjnością; jeden z najlepších medzi stavebné materiály používané vyliezť externých diskových oddielov. Táto vlastnosť je ideálnym materiálom liezť na stene jednotného trhu. Opatrenie tepelnej izolácie je Tepelná vodivosť, ktorá je závislá na sypná hmotnosť, vláknového zloženia a obsahu vlhkosti materiálu. Výnimočne priaznivé (nízke) tepelné vedenie koeficient λ (W/mK) betónu betónových H + H umožňuje na múry s Súčiniteľ prestupu nízkych tepla U (W/m2K) umožňuje erekciu steny jednotného trhu bez nutnosti externého tepelná izolácia systému.

Ľahká vysoká pevnosť

Jedným z najcennejších vlastnosti betónu je jeho malá objemová hmotnosť. Vďaka svojej ľahkosti umožňuje prispôsobenie už existujúcich stránok. Podkrovných stavieb a stodôl, kde je nezákonné, aby cez-strečing, vytvoril pred mnohými rokmi. Nie bez významu je skutočnosť, že väčšina muriva sa vykonáva ručne a nesie prvky hrá dôležitú úlohu. Vysoká pevnosť betónových konštrukcií umožňuje až 5 poschodí bez posilnenie štruktúry. Faktor pevnosť betónu s hustotou 700 kg/m3 je 7,5 MPa.

Nehorľavý najvyššej triedy požiarnej odolnosti

Čisto zloženiu bunkovej betónu je klasifikovaný ako nehorľavý stavebný materiál najvyššej triedy požiarnej odolnosti. To znamená, že keď oheň dáva preč žiadne škodlivé a jedovaté látky. Je odolné voči požiaru pre teploty až 1200 ° c a na rozdiel od ostatných stavebných materiálov je tepelne odolné.  Požiarna odolnosť steny s konkrétne siaha až do 4 hodín, spĺňajú najvyššie požiadavky poľské právne predpisy požiarnej ochrany. Steny s betónu zabrániť šíreniu ohňa, a tak chrániť životy a majetky a zabezpečiť pokojné evakuáciu osôb v prípade nebezpečenstvo požiaru.

Jednoduché spracovanie

Bloky a betónových dlaždíc pomocou najjednoduchších nástrojov môžete voľne upravovať: trim, a vykonávať rôzne veľkosti otvorov pre elektrické zapojenia a inštalatérske práce. Obzvlášť jednoduché je erekcia steny prvky namontované na pero-drážka držiak. Môžete ručne, keď rezanie blokov pomocou ručná pílka alebo pásky. V wymurowanych dlhšie steny je jednoduché, aby sa ryhy zariadenie, umožňujúce rýchly pokrok. Dobre sa stena betónu s betónu je pripravený pre omietanie.

Dobré akustické izolant

Steny z betónu majú väčšiu schopnosť zvuk v porovnaní s iných stavebných materiálov s rovnakú hustotu. Vďaka steny Ukázať dobrú zvukovú izoláciu a poskytujú kľudné a pohodlné apartmány a nejakú ochranu proti nevýhodné zvuky z vonku aj vo vnútri budovy.

Trvanlivé a zábavu pre mnoho generácií

Bunkové konkrétnych vekových kategórií. Je odolná proti chemickým a biologickým korózii a plesne, baktérie a kyslý dážď v regiónoch. Chemické zloženie betónu blokuje tvorbu výkvetov a wysoleń, húb a mikroorganizmov zdraviu škodlivé. Bunkové betónu udrží jeho vlastnosti počas obdobia životnosti budovy a steny z nej poskytnúť príjemnú mikroklímu vo vnútri a ovplyvniť pohodu domácnosti, vytváranie vhodných podmienok pre prácu i odpočinok. Póry v betóne prebytok absorpcie vlhkosti podporuje mobilné vnútri budovy a okolo nej, keď vzduch je príliš suchý. S pravej stene hrúbky jednotlivých vrstiev zbierať a odráža teplo, v závislosti na teplote a mimo budovy, udržiavanie konštantnej úrovni. Tento proces sa vyskytuje v 24-hodinový cyklus aj ročne. V zime chráni proti ostré polevou a v lete nadmerné prehriatie.

Veľká tepelná kapacita

V betóne sú optimálne podmienky pre termo-, nie je suchý alebo čítania alebo vlhké. Mikroklíma je výsledkom priepustnosťou pary betónu. Bunkové konkrétne absorbuje prebytočný par obsiahnuté vo vzduchu miestnosti a dáva vo verejných priestoroch je suché. Steny s betónových H + H sú charakterizované vysokej tepelnej zotrvačnosti. Proces prenosu tepla z jednej strany múru na iné, takže je veľmi pomalé, štyri krát dlhšie ako tradičné izolačné materiály. To zaisťuje vysoký tepelný komfort: teplo v zime a v lete chladno.

Úspory energie

Samostatne stojace budovy väčšina tepelných strát sa vyskytuje na vonkajšej stene. V extrémnom prípade vonkajšie steny "unikne" aj 35% tepla z celého domu. Preto správny výber položky na stavbu vonkajších múrov je nesmierne dôležité z hľadiska budúcej údržby náklady stavby. Koncept domov energeticky stále hovorí vedomie investorov. Energetická účinnosť je stále žiaduce funkciu budovy a dôležitým kritériom pre dobrý dizajn a kvalitné spracovanie. Užívateľ budovy prináša to v nadväznosti na hmatateľné výhody vo forme nízka-náklady na vykurovanie. O energetickej účinnosti vášho domova, by mali začať premýšľať už na fázu projektu domov. Naprostá množstvo budovy a jeho orientáciu vo vzťahu k svetu má veľký význam pre budúcnosť energetickej účinnosti. Na vykurovanie budov, efektívne a lacno, musíte najprv znížiť tepelné straty cez externý prepážky: strechy, steny a podlahy. Pomocou betónu  H+H úspory spojené s vykurovaním budov sú vyššie, než s použitím materiálov muriva.

Úspora peňazí

Prečo zvoliť bunkovej betónu H + H, môžeme ušetriť peniaze? Po prvé, bunkovej betónových H + H je materiál, z ktorého domov hneď, ako šetriť peniaze na robociźnie wymurujemy. Po druhé, tým, že vykonáva rôzne jednovrstvový múr hrúbky 350 a 365 mm uložiť otepľovania budovy, pretože to wymurowana stena má koeficient U = 0,25 W/m2K. Po tretie, hladký povrch a minimálne rozmerové odchýlky (1,5 mm) umožňujú tenšie omietok, ktoré v prípade potreby použiť iných stavebných materiálov. Po štvrté, murowaniu (lepenie) vrstvy Malty konzumovať nižšia spotreba Malty, ktorý ovplyvňuje aj jednotkové náklady sa hodí do steny. Je teda veľmi dôležité, aby postupujte podľa jednotkových cien materiálov, ako oni môžu byť veľmi mätúce. Mali vypočítať náklady na realizáciu stien v.

Čas-záchranca

Budovania domu chceme dostať čo najskôr. Budovanie domov si vyžaduje čas. Znížiť čas postaviť dom by ste mali používať spoľahlivé a osvedčené riešenia. V nadväznosti na H + H znížiť na minimum čas wymurowania domu, pretože všetky prvky sú vyrobené z tuhých materiálov a ľahké zaobchádzanie. Čas suchého muriva je menej dobre, tak, že vojde muru sme konzumovať len 7 blokov v iných technológií. Aplikácia nadprożowych lúče pripravený znižuje čas suchého muriva a nedostatok technologickej medzery priradené viazania a twardnieniem v nadprożach. Okrem toho, veľmi veľkých rozmerov bloky H + H umožňuje skrátiť čas, inštalačné práce a dokončovacie práce.