Budovanie v systéme H+H

V nadväznosti na H + H

Murárske práce na H + H je veľmi rýchle a jednoduché. Stena môžeme vykonať s blokov betónu s rôznou čelí hladký a profilovaná na pero a drážku. V závislosti od presnosti vykonávania hladkej bloky Malty murujemy jednoduché alebo svetlo zasklenia. Bloky s vysokou presnosťou vykonávanie hladké aj profilované sú určené pre suchého muriva na tenký-film lepiacej Malty. Ako suché murivo H + H konkrétne o presnosti TLMB Maltou lepidlo líši od suchého muriva na Maltu, uvádzame nižšie:

Na úrovni Nadácia by mala zabezpečiť przeciwwilgociową izolácie. Prvá vrstva betónu na murować obyčajných vápennocementové Maltou pod pomocou lyžice. Ďalšia vrstva murujemy stenu Malty vrstvu H + H.

Obsah vrecka lepidlo by naleje do nádoby s merané množstvom vody, ktoré odporúča výrobca používať mechanické miešadlo miešajte, kým homogénne, kvapaliny chudnutie bez hrudiek.

Hornú rovinu vrstiev murivo a zosúladiť špeciálne rozmetadlo, potom dôkladne vyčistiť kefa s Drob a zvyšok po brúsení. Rovnakú prácu môžeme tiež odstrániť nerovnosti zvislé povrchy.

Na čistenie povrchu lepiacej vrstvy sa hrúbky 1-3 mm. použiť lepiaci tmel pomocou lyžice zuby alebo špeciálne murárskou lyžicou (krabica), so šírkou Tehla.  Od murowaniu na tenká vrstva betónu mínomety tam voda zvlhčuje.

Kontrolu správneho usporiadania muriva v rohoch budovy a pozdĺž stien by mali skontrolujú pomocou vodováhy a natiahne šnúra murár. Nerovnomerné usporiadanie jednotlivých murovacie prvky sa upraví pomocou gumovou paličkou.


Muriva profilovaná na pero-drážku zasa wmurowywane vrstva spája so sebou len na pero a drážku. Ich bočné plochy sú tvarované tak, aby táto kombinácia poskytuje integritu a pevnosť steny. Lepiaci tmel práce len na konkrétne v rohoch múru.

Potom murujemy ďalšiu vrstvu steny s kroky, rovnako ako u predchádzajúcej vrstvy.

Murowaniu mali byť konkrétne pero-drážka žliabkované povrchoch na vonkajšej strane. Tieto povrchy pred tynkowaniem vyplní na špeciálne Malty. opravy, ktoré tiež zaplní straty a škody, ktoré môžu nastať počas suchého muriva. Lepidlá a špeciálne nástroje pre uplatňovanie gesso môže výrazne skrátiť pracovný čas a optimalizáciu spotreby lepidla.


Bloky na požadovaný rozmer, keď pílenie ručne, alebo pomocou elektrického videl kapely.


Murując nosné vonkajšie steny a vnútorné pozornosť treba venovať riadneho výkonu kombináciou týchto prvkov. Vonkajšie a vnútorné steny zbraň môžeme pripojiť typické záväzné murarskim alebo pomocou správne pripojenie pomocou pomlčky v pozinkovaná oceľ.